Wedding Planners Albania

Salloni ku endrrat tuaja behen realitet

Wedding Planners Albania që nga Janari i Vitit 2015, sjell per te gjithe ju në tregun Shqiptar fustanet e nusërisë me markat me të njohura në Amerike dhe jo vetëm. Si p.sh
Mon Cheri Bridals
Mon Cheri Bridals, LLC, u krijua në Korrik të vitit 1991. Sophia Tolli
Fustane nusërie nga Sophia Tolli, këto fustane kanë sebashku edhe dizajnin klasik dhe atë couture duke përfshirë fustane të fryrë pa mengë (strapless), A-line. Fustanet e nusërisë të firmosura nga Sophia Tolli, kanë të inkorporuar korsen e cila siguron një përshtatshmëri të jashtëzakonshme në trup.

David Tutera
Fustane nusërie për çdo formë trupore, David Tutera për Mon Cheri, është një koleksion magjepsës dhe i veçantë, i cili shfaq personalitetin e çdo nuseje në ditën e saj të dasmës.

Allure Bridals

Allure Bridals ndjek ekselencën në dizajn dhe zejtarinë e pazëvendësueshme për të krijuar veshje të denja, për momentet më të shtrenjta të një nuseje. . Rezultati janë tre koleksione me veshje nusërore: Allure Bridals, Allure Romance and Allure Couture bashkë me Madison James, bashkëpunëtori debut.

Vlereso dhe shkruaj nje pershtypje per kete aktivitet

E hene - E shtun: 7.00 -20.00 E djele: Mbyllur