Fustane nuserie 2017 – Koleksionet me te kerkuar

Fustane nuserie 2017: Disa nga koleksionet me te kerkuar dhe te bukur te modes se nuseve. Nese edhe ju jeni ne kerkim te fustanit tuaj te nuserise per kete vit beni mire te shikoni disa nga koleksionet me te pelqeyer. Shpesh duhet te krijoni nje ide para se te zgjidhni fustanin e enderrave tuaja, ky […]

Fustane nuserie 2017: Disa nga koleksionet me te kerkuar dhe te bukur te modes se nuseve. Nese edhe ju jeni ne kerkim te fustanit tuaj te nuserise per kete vit beni mire te shikoni disa nga koleksionet me te pelqeyer. Shpesh duhet te krijoni nje ide para se te zgjidhni fustanin e enderrave tuaja, ky artikull do tu ndihmoj sado pak per te pare se kush jane fustanet qe shume sallone nuserie peresantojne per nuset e vitit 2017. Pasi te keni pare dhe provuar fustanet e nuserise do te vini re se fustani juaj eshte ai per te cilin do te ndieni nje emocion te pa pershkruar me pare. Edhe pse mami, motra ose shoqet qe mund tju shoqerojne ne sallonin e nuserise per te zgjedhur fustanin mund te mos jen dakort 100% jenu ju qe do e vishni fustanin dhe jo ato, jeni ju qe duhet te ndieni se ai eshte fustani i duhur per ju dhe jo ato. Edhe pse keshilla e tyre eshte e rendesishme, jeni ju qe duhet te vendosni.

Fustane nuserie 2017

Me poshte po ju sjell nje liste te disa kolesjoneve dhe firmave me te njohura te fustaneve te nuserise. I shikoni me kujdes, krijoni nje ide te nuses qe doni te jeni ne diten me te rendesishme.

Fustane nuserie Nicole – koleksioni 2017

Fustane nuserie Eme – koleksioni 2017

Fustane nuserie dhe kostume per dhenderr Carlo Pignatelli

Ky eshte nje koleksion pak me interesant pasi Carlo Pignatelli vesh si nusen por edhe dhenderrin. Me poshte disa nga modelet e fustaneve per nuse dhe kostumeve per dhenderr nga koleksioni 2017.

Fustane nuserie Maggie Sottero – koleksioni 2017

Fustane nuserie Pronovias – koleksioni 2017

Houte Couture (Moda e Larte)Pronovias

Fustane nuserie Pronovias

Lini një Përgjigje